Kaune startuoja projektas „Pilietiškumas kitaip“

http://lh5.ggpht.com/-AMzI0lRjnks/UVtM1Hzd_5I/AAAAAAAADoE/L7zZnoyQzcM/s640/mDSC_0072.JPGLietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos (toliau – LSDJS) Kauno skyrius startuoja su projektu „Pilietiškumas kitaip“. Jo metu bus siekiama supažindinti Kauno moksleivius su nevyriausybinių organizacijų veikla, jų svarba moderniai visuomenei ir teikiamomis savirealizacijos galimybėmis. Terminas NVO (nevyriausybinė organizacija) yra dažnai girdimas, linksniuojamas, kalbant apie visuomenės pilietiškumo svarbą, tačiau toli gražu ne kiekvienas gerai supranta šių organizacijų veiklos spektrą bei reikalingumą. Šio projekto globėja – Lietuvos Respublikos Seimo narė, Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto narė Orinta Leiputė.

LSDP Kauno miesto skyriui vadovaus Orinta Leiputė

http://lh4.ggpht.com/-tv1Sg0GRd9w/UUSvpFfXV2I/AAAAAAAADU0/v0wiPEB5aYU/s640/504474573a167.jpgŠeštadienį, kovo 16 d., LSDP Kauno m. skyriuje įvyko ataskaitinė-rinkiminė konferencija, kurios metu vyko pirmininko rinkimai.

Lietuvos socialdemokratų partijos Kauno miesto skyriaus ataskaitinėje-rinkiminėje konferencijoje skyriaus pirmininko rinkimuose buvo iškelti trys kandidatai: Orinta Leiputė, Valys Venslovas ir Antanas Navakauskas.

Socialdemokratai nusprendė, kad ir toliau Kauno miesto skyriui vadovaus Seimo narė Orinta Leiputė.

,,Svarbu yra komanda, kuri veda skyrių į pergalę, todėl turime dirbti, gerbti vienas kitą ir visi kartu galime daug nuveikti skyriaus ir miesto labui", - kalbėjo naujai išrinkta Kauno m. skyriaus pirmininkė.2018  LSDP Kauno miesto skyriaus Kalniečių grupė