Naujienos

Talkoje prie Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos namų

http://lh3.googleusercontent.com/-0-UAqB3NOvc/VT3c-5JOpJI/AAAAAAAAWec/mcBazHPEpW0/s640/aurelija.lankeliene-DSC_0335.jpgBalandis tradiciškai garsėja kaip švaros mėnuo, kviečiantis valyti namus, gyvenamąją aplinką, mus supančias teritorijas bei dalyvauti įvairiose švaros, gamtos gelbėjimo nuo šiukšlių akcijose. Lietuvos Respublikos Seimo narė socialdemokratė Orinta Leiputė ir Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos bendruomenė pakvietė visus Eigulių rajono gyventojus, visuomenines organizacijas, bendruomenes ir moksleivius, kurie neabejingi aplinkai, į pavasarinę talką prie parapijos namų.

Į kvietimą dalyvauti talkoje, atsiliepė nemažas būrys gamtos puoselėtojų. Susirinkę talkininkai per kelias valandas sutvarkė aplinką, išlygino po statybų likusias žemės krūvas, pasėjo žolę, surinko šiukšles, sugrėbė lapus, o po talkos rinkosi puodeliui arbatos. Parapijos klebonas Dainius Lukonaitis dėkojo talkininkams ir džiaugėsi gausėjančia parapijos bendruomene.

„Nuoširdžiai dėkojame Eigulių rajono gyventojams, visuomeninėms organizacijoms, bendruomenėms, moksleiviams ir LSDP Kauno miesto skyriaus nariams už aktyvų dalyvavimą Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos teritorijos tvarkymo talkoje. Taip pat dėkojame Romualdui Rabačiui už padovanotus įrankius parapijos namams. Tikimės ir toliau sėkmingai bendradarbiauti tvarkant šį dvasinės kultūros centrą.“

 

Daugiau nuotraukų rasite čia.

Lietuvos Respublikos Seimo narė Orinta Leiputė

 

 

 2018  LSDP Kauno miesto skyriaus Kalniečių grupė